Filiżanki reklamowe

Łyk kawy potrafi poprawić dzień i zmienić nawet najbardziej stresujący poranek w taki, który mamy opanowany. Nie będzie jednak smacznego naparu bez odpowiedniego naczynia - stąd tak istotna rola zastawy. Smakosze dobrze wiedzą, że kawa z kubka smakuje zupełnie inaczej niż kawa z filiżanki. Co więcej, w czasie ważnych spotkań trudno sobie wyobrazić, by ktokolwiek podawał kawę właśnie w szklance czy kubku. To niedopuszczalne.

Nadruk na filiżankach

W związku z tym reklamowe filiżanki z logo firmy przestają być tylko jednym z potencjalnych gadżetów - a stają się obowiązkowym elementem wyposażenia każdej firmy. Wyobraź sobie, że w czasie pierwszych ustaleń z nowym klientem podajesz mu poczęstunek w ceramice z logo. To sprawi, że weźmie Twoje słowa poważniej, poczuje respekt i zrozumie, że kwestie marketingowe i wizerunkowe bierzesz na poważnie. A od tego już niedaleko do podpisania dobrej umowy.

Reklamowe filiżanki z logo firmowym i ich zastosowanie

Ładne, starannie wykonane filiżanki reklamowe to także dodatkowa powierzchnia, na której bez trudu umieścisz logo firmy. Tym samym możesz przyciągnąć zainteresowanie potencjalnego klienta. Chwila spędzona z kawą to często moment, w którym łatwiej skupić uwagę, a ciekawy wzór przyciągnie jego spojrzenie barwnym symbolem, interesującą nazwą czy chwytliwym hasłem. Co ważne, nowoczesne gadżety nie muszą być związane z nowymi technologiami. Podanie kawy czy herbaty w ciekawie zaprojektowanym naczyniu z dyskretnym, dobrze wkomponowanym w całość logotypem, ma szansę podprogowo wpłynąć na postrzeganie marki. 

Kiedy warto wybrać filiżanki z logo firmy?

Jednak to nie jedyna sytuacja, gdy warto wybrać klasyczne filiżanki reklamowe z logo firmy. Wielość dostępnych modeli sprawia, że równie dobrze możesz sprezentować tego rodzaju zestaw swoim partnerom biznesowym czy pracownikom. Dodatek do materiałów reklamowych czy element uzupełniający prezent - filiżanka z logo zawsze będzie eleganckim gadżetem, który zostanie doceniony. Nie zapominaj, że jest to produkt posiadający ogromne znaczenie praktyczne. W każdym domu i w każdej firmie jest duże zapotrzebowanie na tego rodzaju wyposażenie, dlatego możesz mieć pewność, że z filiżanki reklamowej będzie się korzystało często i chętnie, najpewniej każdego dnia. Personalizowana filiżanka z nadrukowanym logo formuje pozytywny wizerunek firmy. Przygotuj 

Jak stworzyć wspólny projekt z firmą Go Stillo, która proponuje tego rodzaju elementy? Możesz stworzyć grafikę samodzielnie i dostarczyć ją z zamówieniem, możesz jednak także skorzystać z pomocy grafika współpracującego z Go Stillo. Niezależnie od wyboru, zawsze masz gwarancję najwyżej jakości naczyń z logo firmy. Są lekkie i eleganckie filiżanki z nadrukiem, doskonale leżą w dłoni. Każdy łyk kawy będzie z nimi prawdziwą przyjemnością.

Filiżanki do kawy z własnym nadrukiem – idealny sposób na reklamę

W promocji liczy się przede wszystkim kreatywność, dlatego też nie wahaj się przed wykorzystaniem takich produktów jak ceramika reklamowa. Jest to także sposób na to, by było to działanie trwałe, wszak filiżanka do kawy to rzecz, która przetrwa wiele lat. Jednorazowa inwestycja, jaką jest druk logo firmy, będzie działać przez długi czas, zwracając się wielokrotnie. To też naprawdę elegancki prezent dla osób, które współpracują z Tobą lub korzystają z usług proponowanych w prowadzonym przez Ciebie biznesie. 

Jakościowe i poręczne filiżanki z logo firmy – jakie wybrać?

Zazwyczaj w reklamowych filiżankach serwuje się kawę lub herbatę. W przypadku tego pierwszego napoju wybierz produkt, którego obwód obrzeża jest wielkością zbliżony do spodu. Herbata z kolei podawana jest w naczyniach, w których brzeg jest szerszy i otwarty, a ich podstawa jest z kolei niewielka. Znajomość etykiety pozwoli Ci zabłysnąć i zrobić dobre wrażenie na ewentualnych partnerach biznesowych. Zadbaj także o odpowiednią pojemność, pasującą do serwowanego napoju. Inna pojemność potrzebna jest do espresso, a zupełnie inna do cappuccino czy naparu z imbirem. Jako prezent filiżanki z własnym logo dla ważnych partnerów biznesowych lub stałych klientów mogą być miłym gestem i wzmocnić relacje.

Postaw na reklamowe wyroby ceramiczne doskonałej jakości. Dzięki temu logo będzie widoczne, nienachalne i prezentowało się elegancko. Pomoże Ci to w budowaniu Twojego wizerunku. Pamiętaj, pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz, a proponując gościom odwiedzającym siedzibę firmy piękną ceramikę zdobioną Twoim logotypem, z pewnością pozytywnie zapiszesz się w ich pamięci. Trwałość i nienaganny wygląd zachowany nawet mimo codziennego, częstego użytku to coś, co wyróżnia nasze naczynia. Bardzo wygodnie leżą w dłoni, przez co korzystanie z nich to prawdziwa chwila przyjemności w ciągu dnia.

Idealny prezent, czyli filiżanka z nadrukiem

Proponowana przez nas filiżanka reklamowa z logo to doskonały pomysł na zastawę w kuchni Twojej firmy. Równie dobrze sprawdzi się ona jednak jako upominek dla partnerów biznesowych czy nowych klientów. Dzięki temu przy porannej kawie czy herbacie skojarzą usługi doskonałej jakości, jakie im świadczysz, z logotypem. Korzystając z naszej oferty, stawiasz na solidność i jakość wykonania. Tak przygotowane filiżanki z nadrukiem są nie tylko funkcjonalne, ale też piękne. To prawdziwa ozdoba kuchni czy gabinetu. Polegamy na nowoczesnych technikach druku i dbamy o to, by logo zostało jak najlepiej oddane na eleganckiej filiżance reklamowej. Oferujemy szeroką gamę produktów. Do każdego projektu podchodzimy też w sposób indywidualny, ponieważ liczy się dla nas przede wszystkim Twoje zadowolenie.