Hydrocolor

Hydroglazura to inaczej barwienie ceramiki reklamowej na dowolny kolor Pantone. Technologia Hydrocolor daje szerokie możliwości zmiany kolorystyki i fasonów w ceramice reklamowej. Jednocześnie - poprzez zminimalizowanie czynnika ludzkiego - każda barwiona sztuka wykonana jest z taką samą starannością i dokładnością. W wykorzystywanej w procesie technologicznym maszynie można zastosować specjalne algorytmy sterujące, dzięki którym z wyjątkową powtarzalnością wykonywać można nawet największe zlecenia.

Hydrocolor umożliwia wyprodukowanie kubka w wybranym kolorze już od 108 sztuk. Z usługi barwienia Hydrocolor można skorzystać w przypadku wybranych produktów. Jeśli zamówienie obejmuje mniej niż 108 sztuk, to wówczas można skorzystać wyłącznie z ograniczonej palety farb znajdujących się w danym momencie w naszym magazynie. Barwienie Hydrocolor na dowolnie wybrany kolor Pantone jest możliwe tylko w przypadku zamówienia co najmniej 108 sztuk.

Hydroglazura jest niezwykle trwała – co najmniej 400 cykli zmywania w domowych zmywarkach. Stosowane barwniki posiadają niezbędne atesty do stosowania ich na produktach mających kontakt z żywnością.

Dostępne warianty barwienia Hydrocolor

Hydrocolor barwienie standardowe

Hydrocolor barwienie z obniżonym rantem

Hydrocolor barwienie ucha

Barwienie Hydrocolor błyszczące

Barwienie Hydrocolor matowe

Hydrocolor barwienie tylko korpusu

Hydrocolor barwienie spodu (opcja dostępna na indywidualne zapytanie)

Hydrocolor barwienie szkła

Łączenie Hydrocoloru z innymi technologiami nanoszenia zdobień

Hydrocolor i Xpression Kalkomania Organiczna

Hydrocolor i Sensitive Touch

Hydrocolor i Sensitive Touch Color Plus

 

Hydrocolor i Sensitive Touch z efektem Monolith