Zamówienia specjalne

Coś więcej niż kubki na zamówienie z nadrukiem

Jeśli czujesz, że standardowa oferta firmy Go Stillo nie jest dla ciebie wystarczająca, pamiętaj, że specjaliści pracują właśnie dla Ciebie i dla Twojego zadowolenia. To oznacza, że możesz wysunąć inną propozycję współpracy, zadać pytanie oraz zaproponować większą lub indywidualnie dopasowaną skalę zamówienia.

Kubki na zamówienie z nadrukiem każdorazowo są realizowane z niezwykłą precyzją oraz dbałością o to, by finalny produkt prezentował się elegancko i estetycznie, sprawdzał się pod względem praktycznym w czasie codziennego użytkowania oraz był trwały nawet w przypadku częstego mycia. Ale w szczególnych okolicznościach, gdy uznasz, że kubek na zamówienie z nadrukiem nie wykorzystuje dość dobrze Twojego pomysłu na projekt, możesz złożyć zamówienie specjalne. Są to zamówienia na miski oraz sztućce wykonywane z ogromną precyzją. Za sprawą takich elementów wyposażenia nie będzie można zapomnieć o Tobie, Twojej firmie oraz Twoich produktach czy usługach.

Dla kogo stworzono zamówienia specjalne?

Istnieją dwie drogi współpracy z firmą Go Stillo. Możesz samodzielnie przygotować projekt nadruku oraz wysłać go w czasie zamówienia do firmy, możesz jednak także poprosić o wsparcie grafika, który specjalizuje się w tym zakresie i bez problemu dopasuje Twoją wizję oraz wzór do możliwości, jakie daje naturalna budowa kubka czy miski oraz wybrany przez Ciebie kształt oraz wielkość.

Na Twoje zamówienie możliwe jest stworzenie zdobień dodatkowych, które w jeszcze bardziej precyzyjny sposób wyróżnią Twój kubek z szeregu innych. Możesz więc poprosić o nadruk w środku, na uchu, na dnie czy na spodzie - oraz wiele więcej. Co ważne, tego rodzaju zdobienia dostępne są nie tylko w przypadku kubków na zamówienie z nadrukiem, ale także wtedy, gdy interesują Cię filiżanki czy inne szkło reklamowe, a także miski czy sztućce. Obudź swoją wyobraźnię i kreatywność, i stwórz takie wyposażenie, który najlepiej będzie pasowało do Twojej firmy, jej charakteru oraz tego, czym się zajmuje. Skorzystaj z wielu nowatorskich sposobów ozdabiania tych gadżetów.