Nadruki na kubkach

Nadruk bezpośredni, kalkomania ceramiczna i organiczna - możliwości tworzenia nadruku na ceramice jest bardzo dużo. Firma Go Stillo dba o to, by swoim klientom proponować takie rozwiązania, które gwarantują bardzo dobre wyniki i to niezależnie od tego, czy mowa jedynie o umieszczeniu na porcelanie drobnego logo, czy też o pełnym nadruku na kubkach czy filiżankach, obejmującym również zdobienia na uchu, na dnie czy spodzie.

Do każdego projektu można bez problemu dopasować odpowiednią technikę nadruku. Warto przy tym wiedzieć, że te najbardziej popularne techniki wykorzystują popularną i docenianą przez specjalistów metodę wykonywania nadruków, czyli sitodruk. Oczywiście każda z technologii ma swoje zalety, ale także wady. Druk na kubkach w firmie Go Stillo jest jednak w dobrych rękach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że specjaliści wybiorą dla Ciebie najlepszą metodę pracy.

 Nadruki na kubkach

Nadruk na ceramice - krok po kroku

Druk bezpośredni to technika, dzięki której drukowanie na kubkach jest bardzo opłacalne - to technika stosunkowo tania oraz powszechna. Wadą może być w tym przypadku maksymalna ilość kolorów, która wynosi 6. Kalkomania ceramiczna stworzona została z myślą o dużej powierzchni reklamowej, jest to wybór bardzo uniwersalny, a przez to można go dopasować do wielu projektów. W tym przypadku klient ma duże pole do personalizacji. Xpression, czyli kalkomania organiczna, to bardzo żywe kolory, dzięki którym uzyskujemy niemal fotograficzną jakość, a także cechy fizyczne pozwalające na wachlarz kreatywności.

A jak dokładnie wygląda proces technologiczny, gdy mowa o nadruku na kubkach i filiżankach? Wszystko zaczyna się od projektu, który, odpowiednio przygotowany, drukuje się bezpośrednio na kubku lub na papierze, by następnie przetransferować go na produkt. To właśnie wtedy przychodzi czas na proces wypalania. Efektem finalnym jest elegancki gadżet, który można stosować w kontakcie z żywnością oraz użytkować nawet w sposób bardzo intensywny każdego dnia. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się ze specyfiką technik.